Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2S басқарылатын қосқышы
Қысқаша сипаттама:
26 портты Fast Ethernet/Gigabit Ethernet өнеркәсіптік жұмыс тобының коммутаторы (орнатылған: 4 x GE, 6 x FE; медиа модульдері арқылы 16 x FE), басқарылатын, HiOS 2S бағдарламалық жасақтамасы, сақтау және алға ауыстыру, желдеткішсіз дизайн, артық қуат көзі
Өнімнің егжей-тегжейі
Өнім тегтері
Комментарий күні
Өнімсипаттама
| Аты-жөні: | GRS103-6TX/4C-2HV-2S |
| Бағдарламалық жасақтама нұсқасы: | HiOS 09.4.01 |
| Порт түрі және саны: | Барлығы 26 порт, 4 x FE/GE TX/SFP және 6 x FE TX түзетуі орнатылған; 16 x FE медиа модульдері арқылы |
Тағы Интерфейстер
| Қуат көзі/сигнал беру түйіспесі: | 2 x IEC ашасы / 1 x қосылатын терминал блогы, 2 істікті, шығыс қолмен немесе автоматты түрде ауыстырып-қосылатын (макс. 1 А, 24 В тұрақты ток, 24 В айнымалы ток) |
| Жергілікті басқару және құрылғыны ауыстыру: | USB-C |
Желі өлшем - ұзындық of кабель
| Бұралған жұп (TP): | 0-100 м |
| Бір режимді талшық (SM) 9/125 мкм: | Fast Ethernet: SFP LWL модулі M-FAST SFP-SM/LC және M-FAST SFP-SM+/LC қараңыз; Gigabit Ethernet: SFP LWL модулі M-SFP-LX/LC қараңыз |
| Бір режимді талшықты-оптикалық (LH) 9/125 мкм (алыс қашықтыққа таратқыш-қабылдағыш): | Fast Ethernet: SFP LWL модулінің M-FAST SFP-LH/LC бөлімін қараңыз; Gigabit Ethernet: SFP LWL модулінің M-SFP-LH/LC және M-SFP-LH+/LC бөлімдерін қараңыз |
| Көп режимді талшық (MM) 50/125 мкм: | Fast Ethernet: SFP LWL модулінің M-FAST SFP-MM/LC бөлімін қараңыз; Gigabit Ethernet: SFP LWL модулінің M-SFP-SX/LC және M-SFP-LX/LC бөлімін қараңыз |
| Көп режимді талшықты-оптикалық (ММ) 62,5/125 мкм: | Fast Ethernet: SFP LWL модулінің M-FAST SFP-MM/LC бөлімін қараңыз; Gigabit Ethernet: SFP LWL модулінің M-SFP-SX/LC және M-SFP-LX/LC бөлімін қараңыз |
Желі өлшем - каскадтылық
| Сызық - / жұлдызша топологиясы: | кез келген |
Қуатталаптар
| Жұмыс кернеуі: | 100 - 240 В айнымалы ток, 47 - 63 Гц (артық) |
| Қуат тұтынуы: | күтілетін ең жоғары қуат 13 Вт (медиа модульдерінсіз) |
| BTU (IT)/сағ шығыс қуаты: | күтілетін ең көбі 44 (медиа модульдерінсіз) |
Бағдарламалық жасақтама
| Конфигурация: | Автоматты конфигурацияны болдырмау (қайтару), Мәтінге негізделген конфигурация файлы (XML), Сақтау кезінде қашықтағы сервердегі сақтық көшірме конфигурациясы, Конфигурацияны тазалау, бірақ IP параметрлерін сақтау, Автоматты конфигурациясы бар BOOTP/DHCP клиенті, DHCP сервері: әр порт үшін, DHCP сервері: әр VLAN үшін пулдар, , HiDiscovery, 82 опциясы бар DHCP релесі, USB-C басқару қолдауы, Пәрмен жолы интерфейсі (CLI), CLI сценарийлері, жүктеу кезінде ENVM арқылы CLI сценарийін өңдеу, Толық функционалды MIB қолдауы, Контекстке сезімтал анықтама, HTML5 негізіндегі басқару |
| Қауіпсіздік: | MAC негізіндегі порт қауіпсіздігі, 802.1X көмегімен порт негізіндегі кіруді басқару, қонақ/аутентификацияланбаған VLAN, интеграцияланған аутентификация сервері (IAS), RADIUS VLAN тағайындауы, Қызмет көрсетуден бас тартуды болдырмау, LDAP, VLAN негізіндегі ACL, VLAN негізіндегі кіру ACL, Негізгі ACL, VLAN арқылы шектелген басқаруға кіру, Құрылғы қауіпсіздігін көрсету, Аудит ізі, CLI журналы, HTTPS сертификатын басқару, Шектеулі басқаруға кіру, Тиісті пайдалану баннері, Конфигурацияланатын құпия сөз саясаты, Кіру әрекеттерінің санын конфигурациялау, SNMP журналы, Бірнеше артықшылық деңгейлері, Жергілікті пайдаланушыларды басқару, RADIUS арқылы қашықтан аутентификациялау, Пайдаланушы тіркелгісін құлыптау, Бірінші кіру кезінде құпия сөзді өзгерту |
| Уақытты синхрондау: | Буферленген нақты уақыт сағаты, SNTP клиенті, SNTP сервері |
| Өнеркәсіптік профильдер: | IEC61850 хаттамасы (MMS сервері, коммутатор моделі), ModbusTCP |
| Әртүрлі: | Қолмен кабельді кесіп өту, портты өшіру |
Қоршаған орташарттар
| MTBF (Telecordia SR-332 шығарылымы 3) 25°C температурада: | 452 044 сағ |
| Жұмыс температурасы: | -10-+60 °C |
| Сақтау/тасымалдау температурасы: | -20-+70 °C |
| Салыстырмалы ылғалдылық (конденсацияланбайды): | 5-90 % |
Механикалық құрылыс
| Өлшемдері (Е x Б x Т): | 448 мм x 44 мм x 310 мм (бекіту кронштейнінсіз) |
| Салмағы: | шамамен 3,85 кг |
| Орнату: | 19 дюймдік басқару шкафы |
| Қорғаныс класы: | IP20 |
Механикалық тұрақтылық
| IEC 60068-2-6 діріл: | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин.; 1 г, 8,4 Гц-200 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин |
| IEC 60068-2-27 шок: | 15 г, ұзақтығы 11 мс, 18 амортизация |
ЭМС кедергі иммунитет
| EN 61000-4-2 электростатикалық разряд (ЭСР): | 6 кВ контактілі разряд, 8 кВ ауа разряды |
| EN 61000-4-3 электромагниттік өріс: | 20 В/м (80-2700 МГц), 10 В/м (2,7-6 ГГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 жылдам өтпелі процестер (жарылыс): | 2 кВ электр желісі, 2 кВ деректер желісі |
| EN 61000-4-5 кернеуінің асқын кернеуі: | электр желісі: 2 кВ (желі/жер), 1 кВ (желі/желі); деректер желісі: 1 кВ |
| EN 61000-4-6 Өткізілген иммунитет: | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
ЭМС шығарынды иммунитет
| EN 55032: | EN 55032 А класы |
| FCC CFR47 15-бөлім: | FCC 47CFR 15-бөлім, А класы |
Мақұлдау
| Негізгі стандарт: | CE, FCC, EN61131 |
Нұсқалар
| Тауар # | Түрі |
| 942298003 | GRS103-6TX/4C-2HV-2S |
Hirschmann GRS103 сериясының қолжетімді модельдері
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Ұқсас өнімдер
-
Хиршман SPIDER-SL-44-08T1999999TY9HHHH Эфир...
Кіріспе Hirschmann SPIDER-SL-44-08T1999999TY9HHHH басқарылмайтын, өнеркәсіптік ETHERNET рельсті қосқышы, желдеткішсіз дизайн, сақтау және алға ауыстыру режимі, PoE+ қосылған толық гигабиттік Ethernet, PoE+ қосылған толық гигабиттік Ethernet Өнім сипаттамасы Өнім сипаттамасы Сипаттамасы Басқарылмайтын, өнеркәсіптік ETHERNET рельсті қосқышы, желдеткішсіз ...
-
Hirschmann MIPP/AD/1L1P модульдік өнеркәсіптік патч...
Өнімнің сипаттамасы Өнім: MIPP/AD/1L1P Конфигураторы: MIPP - Модульдік өнеркәсіптік патч панелінің конфигураторы Өнімнің сипаттамасы Сипаттамасы MIPP™ - кабельдерді тоқтатуға және коммутаторлар сияқты белсенді жабдыққа қосуға мүмкіндік беретін өнеркәсіптік аяқтау және патч панелі. Оның берік дизайны кез келген өнеркәсіптік қолданбада қосылымдарды қорғайды. MIPP™ талшықты қосылыс қорабы, мыс патч панелі немесе коммутатор ретінде келеді...
-
Hirschmann M-SFP-LX+/LC SFP қабылдағыш-таратқышы
Жарнама күні Өнім сипаттамасы Түрі: M-SFP-LX+/LC, SFP қабылдағыш-таратқыш Сипаттамасы: SFP талшықты-оптикалық гигабиттік Ethernet қабылдағыш-таратқышы SM Бөлшек нөмірі: 942023001 Порт түрі және саны: LC қосқышымен 1 x 1000 Мбит/с Желі өлшемі - кабель ұзындығы Бір режимді талшықты-талшық (SM) 9/125 мкм: 14 - 42 км (1310 нм = 5 - 20 дБ байланыс бюджеті; A = 0,4 дБ/км; D = 3,5 пс/(нм*км)) Қуат қажеттілігі...
-
Hirschmann GRS1142-6T6ZSHH00Z9HHSE3AMR қосқышы
GREYHOUND 1040 коммутаторларының икемді және модульдік дизайны оны желіңіздің өткізу қабілеттілігі мен қуат қажеттіліктерімен бірге дами алатын болашаққа арналған желілік құрылғыға айналдырады. Қатал өнеркәсіптік жағдайларда желінің максималды қолжетімділігіне баса назар аудара отырып, бұл коммутаторларда далада өзгертуге болатын қуат көздері бар. Сонымен қатар, екі медиа модуль құрылғының порт саны мен түрін реттеуге мүмкіндік береді - тіпті GREYHOUND 1040-ты негізгі құрылғы ретінде пайдалану мүмкіндігін береді...
-
Hirschmann RSP30-08033O6TT-SKKV9HSE2S Өнеркәсіп...
Өнім сипаттамасы Өнім сипаттамасы DIN Rail үшін басқарылатын өнеркәсіптік коммутатор, желдеткішсіз дизайн Fast Ethernet, гигабиттік байланыс түрі Бағдарламалық жасақтама нұсқасы HiOS 10.0.00 Порт түрі және саны Барлығы 11 порт: 3 x SFP ұяшықтары (100/1000 Мбит/с); 8x 10/100BASE TX / RJ45 Желі өлшемі - кабель ұзындығы Бұралған жұп (TP) 0-100 Бір режимді талшық (SM) 9/125 мкм SFP талшықты модулін M-SFP-xx қараңыз ...
-
Hirschmann EAGLE20-0400999TT999SCCZ9HSEOP маршрутизаторы
Өнім сипаттамасы Өнім сипаттамасы Сипаттамасы Өнеркәсіптік брандмауэр және қауіпсіздік маршрутизаторы, DIN рельсіне орнатылған, желдеткішсіз дизайн. Жылдам Ethernet түрі. Порт түрі және саны Барлығы 4 порт, Порттар Жылдам Ethernet: 4 x 10/100BASE TX / RJ45 Қосымша интерфейстер V.24 интерфейсі 1 x RJ11 ұясы SD карта ұясы Автоматты конфигурация адаптерін қосуға арналған 1 x SD карта ұясы ACA31 USB интерфейсі Автоматты конфигурация адаптерін қосуға арналған 1 x USB...


