Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A қосқышы
Қысқаша сипаттама:
GREYHOUND 105/106 коммутаторларының икемді дизайны оны желіңіздің өткізу қабілеті мен қуат қажеттіліктерімен бірге дами алатын болашаққа арналған желілік құрылғыға айналдырады. Өнеркәсіптік жағдайларда желінің максималды қолжетімділігіне баса назар аудара отырып, бұл коммутаторлар құрылғының порттар санын және түрін таңдауға мүмкіндік береді, тіпті GREYHOUND 105/106 сериясын магистральдық коммутатор ретінде пайдалану мүмкіндігін береді.
Өнімнің егжей-тегжейі
Өнім тегтері
Комментарий күні
Өнім сипаттама
| Түрі | GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A (Өнім коды: GRS105-6F8T16TSG9Y9HHSE2A99XX.X.XX) |
| Сипаттама | GREYHOUND 105/106 сериясы, басқарылатын өнеркәсіптік қосқыш, желдеткішсіз дизайн, 19 дюймдік тірекке бекіту, IEEE 802.3 стандартына сәйкес, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE дизайны |
| Бағдарламалық жасақтама нұсқасы | HiOS 9.4.01 |
| Бөлшек нөмірі | 942 287 001 |
| Порт түрі және саны | Барлығы 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP ұяшығы + 8x FE/GE TX порттары + 16x FE/GE TX порттары |
Тағы Интерфейстер
| Қуат көзі/сигнал беру контактісі | Қуат көзінің 1-кірісі: IEC ашасы, Сигнал контактісі: 2 істікті ашалы терминал блогы |
| SD карта ұяшығы | ACA31 автоматты конфигурация адаптерін қосуға арналған 1 x SD картасы ұясы |
| USB-C | Жергілікті басқару үшін 1 x USB-C (клиент) |
Желі өлшем - ұзындық of кабельe
| Бұралған жұп (TP) | 0-100 м |
| Бір режимді талшық (SM) 9/125 мкм | SFP модульдерін қараңыз |
| Бір режимді талшықты-оптикалық байланыс (LH) 9/125 мкм (алыс қашықтыққа арналған қабылдағыш-таратқыш) | SFP модульдерін қараңыз |
| Көп режимді талшық (MM) 50/125 мкм | SFP модульдерін қараңыз |
| Көп режимді талшық (MM) 62,5/125 мкм | SFP модульдерін қараңыз |
Желі өлшем - каскадтылық
| Сызық - / жұлдызша топологиясы | кез келген |
Қуат талаптар
| Жұмыс кернеуі | Қуат көзінің кірісі 1: 110 - 240 В айнымалы ток, 50 Гц - 60 Гц |
| Қуат тұтыну | Бір қуат көзі бар негізгі блок, макс. 35 Вт |
| BTU (IT)/сағ қуат шығысы | ең көбі 120 |
Бағдарламалық жасақтама
|
Ауыстыру | Тәуелсіз VLAN оқыту, жылдам қартаю, статикалық бір арналы/көп арналы мекенжай жазбалары, QoS/порт басымдылығы (802.1D/p), TOS/DSCP басымдылығы, интерфейс сенім режимі, CoS кезегін басқару, кезекті қалыптастыру/макс. кезек өткізу қабілеті, ағынды басқару (802.3X), шығыс интерфейсін қалыптастыру, кіру дауылынан қорғау, үлкен кадрлар, VLAN (802.1Q), VLAN бейхабар режимі, GARP VLAN тіркеу протоколы (GVRP), дауыстық VLAN, GARP көп арналы тіркеу протоколы (GMRP), әрбір VLAN үшін IGMP бақылау/сұрау (v1/v2/v3), белгісіз көп арналы сүзгілеу, бірнеше VLAN тіркеу протоколы (MVRP), бірнеше MAC тіркеу протоколы (MMRP), бірнеше тіркеу протоколы (MRP), IP кіру DiffServ жіктемесі және бақылау, IP шығу DiffServ жіктемесі және бақылау, хаттамаға негізделген VLAN, MAC негізіндегі VLAN, IP ішкі желісі негізіндегі VLAN, қос VLAN белгілеу |
| Артықшылық | HIPER-Ring (Сақина ауыстырғышы), LACP арқылы байланысты біріктіру, байланыстың сақтық көшірмесін жасау, медианы артық сақтау протоколы (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP қорғаушылары |
| Басқару | Қос бағдарламалық жасақтама кескінін қолдау, TFTP, SFTP, SCP, LLDP (802.1AB), LLDP-MED, SSHv2, HTTP, HTTPS, IPv6 басқару, тұзақтар, SNMP v1/v2/v3, Telnet, DNS клиенті, OPC-UA сервері |
Қоршаған орта жағдайлары
| Жұмыс температурасы | -10 - +60 |
| Ескерту | 698 628 |
| Сақтау/тасымалдау температурасы | -20 - +70 °C |
| Салыстырмалы ылғалдылық (конденсацияланбайды) | 5-90 % |
Механикалық құрылыс
| Өлшемдері (Е x Б x Т) | 444 x 44 x 355 мм |
| Салмақ | шамамен 5 кг |
| Орнату | Тірек бекіткіші |
| Қорғаныс класы | IP30 |
Механикалық тұрақтылық
| IEC 60068-2-6 діріл | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин.; 1 г, 8,4 Гц-200 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин |
| IEC 60068-2-27 амортизаторы | 15 г, ұзақтығы 11 мс, 18 амортизация |
ЭМС кедергі иммунитет
| EN 61000-4-2 электростатикалық разряд (ЭСР) | 6 кВ контактілі разряд, 8 кВ ауа разряды |
| EN 61000-4-3 электромагниттік өріс | 20 В/м (800-1000 МГц), 10 В/м (80-800 МГц; 1000-6000 МГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 жылдам өтпелі процестер (жарылыс) | 2 кВ электр желісі, 4 кВ STP деректер желісі, 2 кВ UTP деректер желісі |
| EN 61000-4-5 асқын кернеу | электр желісі: 2 кВ (желі/жер) және 1 кВ (желі/желі); деректер желісі: 2 кВ |
| EN 61000-4-6 Өткізілген иммунитет | 10 В (150 кГц - 80 МГц) |
ЭМС шығарынды иммунитет
| EN 55032 | EN 55032 А класы |
Мақұлдау
| Негізгі стандарт | CE, FCC, EN61131 |
| Ақпараттық технологиялар жабдықтарының қауіпсіздігі | EN62368, cUL62368 |
Hirschmann GRS 105 106 сериялы GREYHOUND қосқышының қолжетімді модельдері
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Ұқсас өнімдер
-
Hirschmann M4-8TP-RJ45 медиа модулі
Кіріспе Hirschmann M4-8TP-RJ45 - MACH4000 10/100/1000 BASE-TX үшін медиа модуль. Hirschmann инновацияларды, өсуді және түрлендіруді жалғастыруда. Hirschmann келесі жыл бойы атап өткендей, Hirschmann инновацияға қайта оралады. Hirschmann әрқашан тұтынушыларымыз үшін шығармашылыққа толы, кешенді технологиялық шешімдерді ұсынады. Біздің мүдделі тараптарымыз жаңа нәрселерді көреді деп күте алады: Жаңа тұтынушыларды инновациялау орталықтары...
-
Hirschmann RS20-1600T1T1SDAPHH басқарылатын коммутаторы
Сипаттамасы Өнім: Hirschmann Hirschmann RS20-1600T1T1SDAPHH Конфигуратор: RS20-1600T1T1SDAPHH Өнім сипаттамасы Сипаттамасы DIN рельсті қойма және алға ауыстыру, желдеткішсіз дизайн үшін басқарылатын жылдам Ethernet қосқышы; 2-қабаттағы бағдарламалық жасақтаманың кәсіби бөлшек нөмірі 943434022 Порт түрі және саны Барлығы 8 порт: 6 x стандартты 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45; Uplink 2: 1 x 10/100BASE-TX, R...
-
Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2S басқарылатын қосқышы
Жарнама күні Өнім сипаттамасы Аты: GRS103-6TX/4C-2HV-2S Бағдарламалық жасақтама нұсқасы: HiOS 09.4.01 Порт түрі мен саны: Барлығы 26 порт, 4 x FE/GE TX/SFP және 6 x FE TX бекітпесі орнатылған; медиа модульдері арқылы 16 x FE Қосымша интерфейстер Қуат көзі/сигнал беру контактісі: 2 x IEC ашасы / 1 x қосылатын терминал блогы, 2 істікшелі, шығыс қолмен немесе автоматты түрде ауыстырып-қосылатын (макс. 1 А, 24 В тұрақты ток, 24 В айнымалы ток) Жергілікті басқару және құрылғыны ауыстыру:...
-
Hirschmann BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN Surface Mou...
Өнім сипаттамасы Өнім: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 WLAN бетіне орнатылған, 2 және 5 ГГц, 8 дБи Өнім сипаттамасы Атауы: BAT-ANT-N-6ABG-IP65 Бөлшек нөмірі: 943981004 Сымсыз технология: WLAN Радио технологиясы Антенна қосқышы: 1x N ашасы (ата) Биіктігі, Азимут: Омни Жиілік диапазоны: 2400-2484 МГц, 4900-5935 МГц Күшейту: 8 дБи Механикалық...
-
Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH Адамсыз...
Кіріспе Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHHH SPIDER 8TX//SPIDER II 8TX ауыстыра алады Өнеркәсіптік Ethernet коммутаторларының SPIDER III тұқымдасының көмегімен кез келген қашықтыққа үлкен көлемдегі деректерді сенімді түрде жібереді. Бұл басқарылмайтын коммутаторларда жұмыс уақытын барынша арттыру үшін ешқандай құралдарсыз жылдам орнату және іске қосуға мүмкіндік беретін «қосып, іске қосу» мүмкіндіктері бар. Өнім...
-
Hirschmann BRS40-0008OOOO-STCZ99HHSESXX.X.XX Sw...
Жарнама күні Өнім сипаттамасы Сипаттамасы DIN Rail үшін басқарылатын өнеркәсіптік коммутатор, желдеткішсіз дизайн Барлық гигабиттік типтегі бағдарламалық жасақтама нұсқасы HiOS 09.6.00 Порт түрі және саны Барлығы 24 порт: 24x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Қосымша интерфейстер Қуат көзі/сигнал беру контактісі 1 x қосылатын терминал блогы, 6 істікшелі сандық кіріс 1 x қосылатын терминал блогы, 2 істікшелі жергілікті басқару және құрылғыны ауыстыру USB-C желісі...


