Hirschmann RS20-1600T1T1SDAE Ықшам басқарылатын өнеркәсіптік DIN Rail Ethernet коммутаторы
Қысқаша сипаттама:
PoE бар/онсыз Fast Ethernet порттары RS20 ықшам OpenRail басқарылатын Ethernet коммутаторлары 4-тен 25 порт тығыздығына дейін сыйдыра алады және әртүрлі Fast Ethernet байланыс порттарымен – барлығы мыс немесе 1, 2 немесе 3 талшықты порттармен қолжетімді. Талшықты порттар көп режимді және/немесе бір режимді режимде қолжетімді. PoE бар/онсыз гигабиттік Ethernet порттары RS30 ықшам OpenRail басқарылатын Ethernet коммутаторлары 2 гигабиттік порт және 8, 16 немесе 24 Fast Ethernet порттарымен 8-ден 24 порт тығыздығына дейін сыйдыра алады. Конфигурацияға TX немесе SFP ұяшықтары бар 2 гигабиттік порт кіреді. RS40 ықшам OpenRail басқарылатын Ethernet коммутаторлары 9 гигабиттік портты сыйдыра алады. Конфигурацияға 4 x Combo Ports (10/100/1000BASE TX RJ45 плюс FE/GE-SFP ұяшығы) және 5 x 10/100/1000BASE TX RJ45 порттары кіреді.
Өнімнің егжей-тегжейі
Өнім тегтері
Сипаттама
Өнім сипаттамасы
| Сипаттама | DIN рельсті қойма және алға ауыстыру үшін басқарылатын жылдам Ethernet қосқышы, желдеткішсіз дизайн; 2-ші деңгейдегі бағдарламалық жасақтама жақсартылған |
| Бөлшек нөмірі | 943434023 |
| Қолжетімділік | Соңғы тапсырыс күні: 2023 жылдың 31 желтоқсаны |
| Порт түрі және саны | Барлығы 16 порт: 14 x стандартты 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45; Uplink 2: 1 x 10/100BASE-TX, RJ45 |
Қосымша интерфейстер
| Қуат көзі/сигнал беру контактісі | 1 x қосылатын терминал блогы, 6 істікті |
| V.24 интерфейсі | 1 x RJ11 ұясы |
| USB интерфейсі | ACA21-USB автоматты конфигурация адаптерін қосуға арналған 1 x USB |
Желі өлшемі - кабель ұзындығы
| Бұралған жұп (TP) | 1-ші порт - 14: 0 - 100 м \\\ 1-ші қосылыс: 0 - 100 м \\\ 2-ші қосылыс: 0 - 100 м |
Желі өлшемі - каскадтылық
| Сызық - / жұлдызша топологиясы | кез келген |
| Сақина құрылымының (HIPER-Ring) сандық қосқыштары | 50 (қайта конфигурациялау уақыты 0,3 сек.) |
Қуат талаптары
| Жұмыс кернеуі | 12/24/48V тұрақты ток (9,6-60)V және 24V айнымалы ток (18-30)V (артық) |
| Қуат тұтыну | ең көбі 11,8 Вт |
| BTU (IT)/сағ қуат шығысы | макс. 40.3 |
Бағдарламалық жасақтама
| Ауыстыру | Оқуды өшіру (хаб функциясы), тәуелсіз VLAN оқыту, жылдам қартаю, статикалық бір арналы/көп арналы мекенжай жазбалары, QoS/порт басымдылығы (802.1D/p), TOS/DSCP басымдылығы, портқа шығыс хабар тарату шектегіші, ағынды басқару (802.3X), VLAN (802.1Q), IGMP бақылау/сұрау (v1/v2/v3) |
| Артықшылық | HIPER-Ring (менеджер), HIPER-Ring (сақина ауыстырып қосқышы), медианың артықшылық протоколы (MRP) (IEC62439-2), артық желілік қосылыс, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP қорғаныстары, MRP үстіндегі RSTP |
| Басқару | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, Тұзақтар, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Диагностика | Басқару мекенжайы қақтығысын анықтау, мекенжайды қайта оқытуды анықтау, сигнал байланысы, құрылғы күйін көрсету, жарық диодтары, Syslog, дуплексті сәйкессіздікті анықтау, RMON (1,2,3,9), портты айнамен көрсету 1:1, портты айнамен көрсету 8:1, жүйелік ақпарат, суық іске қосу кезіндегі өзін-өзі тексеру, SFP басқару, коммутатордың дампы |
| Конфигурация | ACA11 автоконфигурация адаптерін шектеулі қолдау (RS20/30/40, MS20/30), автоматты конфигурацияны болдырмау (қайтару), саусақ ізін конфигурациялау, автоматты конфигурациясы бар BOOTP/DHCP клиенті, ACA21/22 автоконфигурация адаптері (USB), HiDiscovery, 82 опциясы бар DHCP релесі, командалық жол интерфейсі (CLI), толық функционалды MIB қолдауы, веб-негізделген басқару, контекстке сезімтал анықтама |
| Қауіпсіздік | IP негізіндегі порт қауіпсіздігі, MAC негізіндегі порт қауіпсіздігі, VLAN арқылы шектелген басқаруға кіру, SNMP журналы, жергілікті пайдаланушыларды басқару, алғашқы кіру кезінде құпия сөзді өзгерту |
| Уақытты синхрондау | SNTP клиенті, SNTP сервері |
| Өнеркәсіптік профильдер | EtherNet/IP протоколы, PROFINET IO протоколы |
| Әртүрлі | Қолмен кабельді кесіп өту |
| Алдын ала орнатулар | Стандартты |
Қоршаған орта жағдайлары
| Жұмыс температурасы | 0-+60 °C |
| Сақтау/тасымалдау температурасы | -40-+70 °C |
| Салыстырмалы ылғалдылық (конденсацияланбайды) | 10-95 % |
Механикалық құрылыс
| Өлшемдері (Е x Б x Т) | 110 мм x 131 мм x 111 мм |
| Салмақ | 600 г |
| Орнату | DIN рельсі |
| Қорғаныс класы | IP20 |
Hirschmann RS20-1600T1T1SDAE Байланысты модельдер:
RS20-0800T1T1SDAEHC/HH
RS20-0800M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800S2S2SDAEHC/HH
RS20-1600T1T1SDAEHC/HH
RS20-1600M2M2SDAEHC/HH
RS20-1600S2S2SDAEHC/HH
RS30-0802O6O6SDAEHC/HH
RS30-1602O6O6SDAEHC/HH
RS40-0009CCCCCSDAEHH
RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800T1T1SDAUHC/HH
RS20-0800M2M2SDAUHC/HH
RS20-0800S2S2SDAUHC/HH
RS20-1600M2M2SDAUHC/HH
RS20-1600S2S2SDAUHC/HH
RS30-0802O6O6SDAUHC/HH
RS30-1602O6O6SDAUHC/HH
RS20-0800S2T1SDAUHC
RS20-1600T1T1SDAUHC
RS20-2400T1T1SDAUHC
Ұқсас өнімдер
-
Хиршман RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Ethernet ...
Қысқаша сипаттама Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Мүмкіндіктері мен артықшылықтары Болашаққа төзімді желілік дизайн: SFP модульдері қарапайым, салалық өзгерістерді қамтамасыз етеді Шығындарды бақылауда ұстаңыз: Коммутаторлар бастапқы деңгейдегі өнеркәсіптік желі қажеттіліктерін қанағаттандырады және үнемді орнатуларды, соның ішінде жаңғыртуларды қамтамасыз етеді Максималды жұмыс уақыты: Резервтеу опциялары желіңіз бойынша үзіліссіз деректер алмасуын қамтамасыз етеді Әртүрлі резервтеу технологиялары: PRP, HSR және DLR...
-
Hirschmann SSR40-5TX басқарылмайтын коммутаторы
Жарнама күні Өнімнің сипаттамасы Түрі SSR40-5TX (Өнім коды: SPIDER-SL-40-05T1999999SY9HHHH) Сипаттамасы Басқарылмайтын, өнеркәсіптік ETHERNET рельсті қосқышы, желдеткішсіз дизайн, сақтау және алға ауыстыру режимі, толық гигабиттік Ethernet бөлшек нөмірі 942335003 Порт түрі және саны 5 x 10/100/1000BASE-T, TP кабелі, RJ45 ұяшықтары, автоматты қиылысу, автоматты келіссөздер, автоматты полярлық Қосымша интерфейстер Қуат көзі/сигнал беру контактісі 1 x ...
-
Hirschmann BRS20-4TX (Өнім коды BRS20-040099...
Жарнама күні Өнім: BRS20-4TX Конфигуратор: BRS20-4TX Өнім сипаттамасы Түрі BRS20-4TX (Өнім коды: BRS20-04009999-STCY99HHSESXX.X.XX) Сипаттамасы DIN рельсіне арналған басқарылатын өнеркәсіптік коммутатор, желдеткішсіз дизайн Fast Ethernet түрі Бағдарламалық жасақтама нұсқасы HiOS10.0.00 Бөлшек нөмірі 942170001 Порт түрі және саны Барлығы 4 порт: 4x 10/100BASE TX / RJ45 Қосымша интерфейстер Қуат...
-
Hirschmann SPR20-7TX/2FS-EEC басқарылмайтын қосқышы
Жарнама күні Өнім сипаттамасы Сипаттамасы Басқарылмайтын, өнеркәсіптік ETHERNET рельсті қосқышы, желдеткішсіз дизайн, сақтау және алға ауыстыру режимі, конфигурациялауға арналған USB интерфейсі, Fast Ethernet портының түрі және саны 7 x 10/100BASE-TX, TP кабелі, RJ45 ұяшықтары, автоматты қиылысу, автоматты келіссөздер, автоматты полярлық, 2 x 100BASE-FX, SM кабелі, SC ұяшықтары Қосымша интерфейстер Қуат көзі/сигнал беру контактісі 1 x қосылатын терминал блогы, 6-pi...
-
Hirschmann SPR20-7TX/2FM-EEC басқарылмайтын қосқышы
Жарнама күні Өнім сипаттамасы Сипаттамасы Басқарылмайтын, өнеркәсіптік ETHERNET рельсті қосқышы, желдеткішсіз дизайн, сақтау және алға ауыстыру режимі, конфигурациялауға арналған USB интерфейсі, Fast Ethernet портының түрі және саны 7 x 10/100BASE-TX, TP кабелі, RJ45 ұяшықтары, автоматты қиылысу, автоматты келіссөздер, автоматты полярлық, 2 x 100BASE-FX, MM кабелі, SC ұяшықтары Қосымша интерфейстер Қуат көзі/сигнал беру контактісі 1 x қосылатын терминал блогы, 6 істікшелі...
-
Hirschmann GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR тазы ...
Жарнама күні Өнімнің сипаттамасы Түрі GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Өнім коды: GRS106-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Сипаттамасы GREYHOUND 105/106 сериясы, басқарылатын өнеркәсіптік қосқыш, желдеткішсіз дизайн, 19 дюймдік тірекке бекіту, IEEE 802.3 стандартына сәйкес, 6x1/2.5/10GE +8x1/2.5GE +16xGE Бағдарламалық жасақтама нұсқасы HiOS 10.0.00 Бөлшек нөмірі 942287015 Порт түрі және саны Барлығы 30 порт, 6x GE/2.5GE/10GE SFP(+) ұясы + 8x FE/GE/2.5GE TX порттары + 16x FE/G...


