Hirscnmann RS20-2400S2S2SDAE қосқышы
Қысқаша сипаттама:
PoE бар/онсыз Fast Ethernet порттары RS20 ықшам OpenRail басқарылатын Ethernet коммутаторлары 4-тен 25 порт тығыздығына дейін сыйдыра алады және әртүрлі Fast Ethernet байланыс порттарымен – барлығы мыс немесе 1, 2 немесе 3 талшықты порттармен қолжетімді. Талшықты порттар көп режимді және/немесе бір режимді режимде қолжетімді. PoE бар/онсыз гигабиттік Ethernet порттары RS30 ықшам OpenRail басқарылатын Ethernet коммутаторлары 2 гигабиттік порт және 8, 16 немесе 24 Fast Ethernet порттарымен 8-ден 24 порт тығыздығына дейін сыйдыра алады. Конфигурацияға TX немесе SFP ұяшықтары бар 2 гигабиттік порт кіреді. RS40 ықшам OpenRail басқарылатын Ethernet коммутаторлары 9 гигабиттік портты сыйдыра алады. Конфигурацияға 4 x Combo Ports (10/100/1000BASE TX RJ45 плюс FE/GE-SFP ұяшығы) және 5 x 10/100/1000BASE TX RJ45 порттары кіреді.
Өнімнің егжей-тегжейі
Өнім тегтері
Комментарий күні
Өнім сипаттама
| Сипаттама | DIN рельсті қойма және алға ауыстыру үшін басқарылатын жылдам Ethernet қосқышы, желдеткішсіз дизайн; 2-ші деңгейдегі бағдарламалық жасақтама жақсартылған |
| Бөлшек нөмірі | 943434045 |
| Порт түрі және саны | Барлығы 24 порт: 22 x стандартты 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, SM-SC |
Тағы Интерфейстер
| Қуат көзі/сигнал беру контактісі | 1 x қосылатын терминал блогы, 6 істікті |
| V.24 интерфейсі | 1 x RJ11 ұясы |
| USB интерфейсі | ACA21-USB автоматты конфигурация адаптерін қосуға арналған 1 x USB |
Желі өлшем - ұзындық of кабель
| Бұралған жұп (TP) | 1-ші порт - 22: 0 - 100 м |
| Бір режимді талшық (SM) 9/125 мкм | 1-ші жоғары байланыс желісі: 0 - 32,5 км, 1300 нм кезіндегі 16 дБ байланыс бюджеті, A = 0,4 дБ/км, 3 дБ резерв, D = 3,5 пс/(нм x км) \\\ 2-ші жоғары байланыс желісі: 0 - 32,5 км, 1300 нм кезіндегі 16 дБ байланыс бюджеті, A = 0,4 дБ/км, 3 дБ резерв, D = 3,5 пс/(нм x км) |
Желі өлшем - каскадтылық
| Сызық - / жұлдызша топологиясы | кез келген |
| Сақина құрылымының (HIPER-Ring) сандық қосқыштары | 50 (қайта конфигурациялау уақыты 0,3 сек.) |
Қуат талаптар
| Жұмыс кернеуі | 12/24/48V тұрақты ток (9,6-60)V және 24V айнымалы ток (18-30)V (артық) |
| Қуат тұтыну | ең көбі 14,5 Вт |
| BTU (IT)/сағ қуат шығысы | ең көбі 52,9 |
Бағдарламалық жасақтама
| Ауыстыру | Оқуды өшіру (хаб функциясы), тәуелсіз VLAN оқыту, жылдам қартаю, статикалық бір арналы/көп арналы мекенжай жазбалары, QoS/порт басымдылығы (802.1D/p), TOS/DSCP басымдылығы, портқа шығыс хабар тарату шектегіші, ағынды басқару (802.3X), VLAN (802.1Q), IGMP бақылау/сұрау (v1/v2/v3) |
| Артықшылық | HIPER-Ring (менеджер), HIPER-Ring (сақина ауыстырып қосқышы), медианың артықшылық протоколы (MRP) (IEC62439-2), артық желілік қосылыс, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP қорғаныстары, MRP үстіндегі RSTP |
| Басқару | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, Тұзақтар, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Диагностика | Басқару мекенжайы қақтығысын анықтау, мекенжайды қайта оқытуды анықтау, сигнал байланысы, құрылғы күйін көрсету, жарық диодтары, Syslog, дуплексті сәйкессіздікті анықтау, RMON (1,2,3,9), портты айнамен көрсету 1:1, портты айнамен көрсету 8:1, жүйелік ақпарат, суық іске қосу кезіндегі өзін-өзі тексеру, SFP басқару, коммутатордың дампы |
| Конфигурация | ACA11 автоконфигурация адаптерін шектеулі қолдау (RS20/30/40, MS20/30), автоматты конфигурацияны болдырмау (қайтару), саусақ ізін конфигурациялау, BOOTP/DHCP клиенті Автоматты конфигурациялау, ACA21/22 автоконфигурация адаптері (USB), HiDiscovery, 82 опциясы бар DHCP релесі, командалық жол интерфейсі (CLI), толық функционалды MIB қолдауы, веб-негізделген басқару, контекстке сезімтал анықтама |
| Қауіпсіздік | IP негізіндегі порт қауіпсіздігі, MAC негізіндегі порт қауіпсіздігі, VLAN арқылы шектелген басқаруға кіру, SNMP журналы, жергілікті пайдаланушыларды басқару, алғашқы кіру кезінде құпия сөзді өзгерту |
| Уақытты синхрондау | SNTP клиенті, SNTP сервері |
| Өнеркәсіптік профильдер | EtherNet/IP протоколы, PROFINET IO протоколы |
| Әртүрлі | Қолмен кабельді кесіп өту |
| Алдын ала орнатулар | Стандартты |
Қоршаған орта шарттар
| Жұмыс температурасы | 0-+60 °C |
| Сақтау/тасымалдау температурасы | -40-+70 °C |
| Салыстырмалы ылғалдылық (конденсацияланбайды) | 10-95 % |
Механикалық құрылыс
| Өлшемдері (Е x Б x Т) | 110 мм x 131 мм x 111 мм |
| Салмақ | 650 г |
| Орнату | DIN рельсі |
| Қорғаныс класы | IP20 |
Механикалық тұрақтылық
| IEC 60068-2-6 діріл | 1 мм, 2 Гц-13,2 Гц, 90 мин.; 0,7 г, 13,2 Гц-100 Гц, 90 мин.; 3,5 мм, 3 Гц-9 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин.; 1 г, 9 Гц-150 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин. |
| IEC 60068-2-27 амортизаторы | 15 г, ұзақтығы 11 мс, 18 амортизация |
ЭМС кедергі иммунитет
| EN 61000-4-2 электростатикалық разряд (ЭСР) | 6 кВ контактілі разряд, 8 кВ ауа разряды |
| EN 61000-4-3 электромагниттік өріс | 10 В/м (80-1000 МГц) |
| EN 61000-4-4 жылдам өтпелі процестер (жарылыс) | 2 кВ электр желісі, 1 кВ деректер желісі |
| EN 61000-4-5 асқын кернеу | электр желісі: 2 кВ (желі/жерге қосу), 1 кВ (желі/желі), 1 кВ деректер желісі |
| EN 61000-4-6 Өткізгіш иммунитет | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
ЭМС шығарынды иммунитет
| EN 55032 | EN 55032 А класы |
| FCC CFR47 15-бөлім | FCC 47CFR 15-бөлім, А класы |
Мақұлдау
| Негізгі стандарт | CE, FCC, EN61131 |
| Өнеркәсіптік басқару жабдықтарының қауіпсіздігі | cUL 508 |
| Қауіпті орындар | cULus ISA12.12.01 сынып1 бөлім.2 (cUL 1604 сынып1 бөлім.2) |
Ұқсас өнімдер
-
Hirschmann MACH102-8TP-FR басқарылатын коммутаторы
Өнім сипаттамасы Өнім: MACH102-8TP-F Ауыстырылған: GRS103-6TX/4C-1HV-2A Басқарылатын 10 портты Fast Ethernet 19" коммутаторы Өнім сипаттамасы Сипаттамасы: 10 портты Fast Ethernet/Gigabit Ethernet өнеркәсіптік жұмыс тобы коммутаторы (2 x GE, 8 x FE), басқарылатын, 2-ші деңгейдегі кәсіби бағдарламалық жасақтама, сақтау және алға жылжыту коммутациясы, желдеткішсіз Дизайн Бөлшек нөмірі: 943969201 Порт түрі мен саны: барлығы 10 порт; 8x (10/100...
-
Hirschmann GRS1142-6T6ZSHH00Z9HHSE3AMR қосқышы
GREYHOUND 1040 коммутаторларының икемді және модульдік дизайны оны желіңіздің өткізу қабілеттілігі мен қуат қажеттіліктерімен бірге дами алатын болашаққа арналған желілік құрылғыға айналдырады. Қатал өнеркәсіптік жағдайларда желінің максималды қолжетімділігіне баса назар аудара отырып, бұл коммутаторларда далада өзгертуге болатын қуат көздері бар. Сонымен қатар, екі медиа модуль құрылғының порт саны мен түрін реттеуге мүмкіндік береді - тіпті GREYHOUND 1040-ты негізгі құрылғы ретінде пайдалану мүмкіндігін береді...
-
Хиршман RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Ethernet ...
Қысқаша сипаттама Hirschmann RED25-04002T1TT-SDDZ9HPE2S Мүмкіндіктері мен артықшылықтары Болашаққа төзімді желілік дизайн: SFP модульдері қарапайым, салалық өзгерістерді қамтамасыз етеді Шығындарды бақылауда ұстаңыз: Коммутаторлар бастапқы деңгейдегі өнеркәсіптік желі қажеттіліктерін қанағаттандырады және үнемді орнатуларды, соның ішінде жаңғыртуларды қамтамасыз етеді Максималды жұмыс уақыты: Резервтеу опциялары желіңіз бойынша үзіліссіз деректер алмасуын қамтамасыз етеді Әртүрлі резервтеу технологиялары: PRP, HSR және DLR...
-
Hirschmann M-SFP-LX/LC EEC қабылдағыш-таратқышы
Өнімнің сипаттамасы Өнімнің сипаттамасы Түрі: M-SFP-LX+/LC EEC, SFP қабылдағыш-таратқыш Сипаттамасы: SFP талшықты-оптикалық гигабиттік Ethernet қабылдағыш-таратқышы SM, кеңейтілген температура диапазоны. Бөлшек нөмірі: 942024001 Порт түрі және саны: LC қосқышымен 1 x 1000 Мбит/с Желі өлшемі - кабель ұзындығы Бір режимді талшықты-талшық (SM) 9/125 мкм: 14 - 42 км (1310 нм = 5 - 20 дБ байланыс бюджеті; A = 0,4 дБ/км; D = 3,5 пс...
-
Hirschmann RS30-1602O6O6SDAUHCHH өнеркәсіптік DIN...
Өнім сипаттамасы Сипаттамасы DIN рельсіне, сақтау және алға ауыстыруға, желдеткішсіз дизайнға арналған басқарылмайтын Gigabit / Fast Ethernet өнеркәсіптік коммутаторы; 2-қабаттың бағдарламалық жасақтама бойынша жақсартылған бөлшек нөмірі 94349999 Порт түрі және саны Барлығы 18 порт: 16 x стандартты 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x Gigabit SFP ұяшығы; Uplink 2: 1 x Gigabit SFP ұяшығы Қосымша интерфейс...
-
Hirschmann RSP35-08033O6TT-SKKV9HPE2S басқарылатын...
Өнімнің сипаттамасы Конфигуратордың сипаттамасы RSP сериясы жылдам және гигабиттік жылдамдық опциялары бар берік, ықшам басқарылатын өнеркәсіптік DIN рельсті қосқыштарымен ерекшеленеді. Бұл қосқыштар PRP (параллельді артықшылық протоколы), HSR (жоғары қолжетімділіктегі үздіксіз артықшылық), DLR (құрылғы деңгейінің сақинасы) және FuseNet™ сияқты кешенді артықшылық хаттамаларын қолдайды және бірнеше мыңдаған v...


