Hirschmann GRS103-6TX/4C-1HV-2S қосқышы
Қысқаша сипаттама:
26 портты Fast Ethernet/Gigabit Ethernet өнеркәсіптік жұмыс тобының коммутаторы (орнатылған: 4 x GE, 6 x FE; медиа модульдері арқылы 16 x FE), басқарылатын, HiOS 2A бағдарламалық жасақтамасы, сақтау және алға жылжыту, желдеткішсіз дизайн
Өнімнің егжей-тегжейі
Өнім тегтері
Комментарий күні
Өнім сипаттама
| Аты-жөні: | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
| Бағдарламалық жасақтама нұсқасы: | HiOS 09.4.01 |
| Порт түрі және саны: | Барлығы 26 порт, 4 x FE/GE TX/SFP және 6 x FE TX түзетуі орнатылған; 16 x FE медиа модульдері арқылы |
Тағы Интерфейстер
| Қуат көзі/сигнал беру түйіспесі: | 1 x IEC ашасы / 1 x қосылатын терминал блогы, 2 істікті, шығыс қолмен немесе автоматты түрде ауыстырып-қосылатын (макс. 1 А, 24 В тұрақты ток, 24 В айнымалы ток) |
| Жергілікті басқару және құрылғыны ауыстыру: | USB-C |
Желі өлшем - ұзындық of кабель
| Бұралған жұп (TP): | 0-100 м |
| Бір режимді талшық (SM) 9/125 мкм: | Fast Ethernet: SFP LWL модулі M-FAST SFP-SM/LC және M-FAST SFP-SM+/LC қараңыз; Gigabit Ethernet: SFP LWL модулі M-SFP-LX/LC қараңыз |
| Бір режимді талшықты-оптикалық (LH) 9/125 мкм (алыс қашықтыққа таратқыш-қабылдағыш): | Fast Ethernet: SFP LWL модулінің M-FAST SFP-LH/LC бөлімін қараңыз; Gigabit Ethernet: SFP LWL модулінің M-SFP-LH/LC және M-SFP-LH+/LC бөлімдерін қараңыз |
| Көп режимді талшық (MM) 50/125 мкм: | Fast Ethernet: SFP LWL модулінің M-FAST SFP-MM/LC бөлімін қараңыз; Gigabit Ethernet: SFP LWL модулінің M-SFP-SX/LC және M-SFP-LX/LC бөлімін қараңыз |
| Көп режимді талшық (MM) 62.5/125 мкм: | Fast Ethernet: SFP LWL модулінің M-FAST SFP-MM/LC бөлімін қараңыз; Gigabit Ethernet: SFP LWL модулінің M-SFP-SX/LC және M-SFP-LX/LC бөлімін қараңыз |
Желі өлшем - каскадтылық
| Сызық - / жұлдызша топологиясы: | кез келген |
Қуат талаптар
| Жұмыс кернеуі: | 100 - 240 В айнымалы ток, 47 - 63 Гц |
| Қуат тұтынуы: | күтілетін ең жоғары 12 Вт (медиа модульдерінсіз) |
| BTU (IT)/сағ шығыс қуаты: | күтілетін ең көбі 41 (медиа модульдерінсіз) |
Бағдарламалық жасақтама
| Конфигурация: | Автоматты конфигурацияны болдырмау (қайтару), Мәтінге негізделген конфигурация файлы (XML), Сақтау кезінде қашықтағы сервердегі сақтық көшірме конфигурациясы, Конфигурацияны тазалау, бірақ IP параметрлерін сақтау, Автоматты конфигурациясы бар BOOTP/DHCP клиенті, DHCP сервері: әр порт үшін, DHCP сервері: әр VLAN үшін пулдар, , HiDiscovery, 82 опциясы бар DHCP релесі, USB-C басқару қолдауы, Пәрмен жолы интерфейсі (CLI), CLI сценарийлері, жүктеу кезінде ENVM арқылы CLI сценарийін өңдеу, Толық функционалды MIB қолдауы, Контекстке сезімтал анықтама, HTML5 негізіндегі басқару |
| Қауіпсіздік: | MAC негізіндегі порт қауіпсіздігі, 802.1X көмегімен порт негізіндегі кіруді басқару, қонақ/аутентификацияланбаған VLAN, интеграцияланған аутентификация сервері (IAS), RADIUS VLAN тағайындауы, Қызмет көрсетуден бас тартуды болдырмау, LDAP, VLAN негізіндегі ACL, VLAN негізіндегі кіру ACL, Негізгі ACL, VLAN арқылы шектелген басқаруға кіру, Құрылғы қауіпсіздігін көрсету, Аудит ізі, CLI журналы, HTTPS сертификатын басқару, Шектеулі басқаруға кіру, Тиісті пайдалану баннері, Конфигурацияланатын құпия сөз саясаты, Кіру әрекеттерінің санын конфигурациялау, SNMP журналы, Бірнеше артықшылық деңгейлері, Жергілікті пайдаланушыларды басқару, RADIUS арқылы қашықтан аутентификациялау, Пайдаланушы тіркелгісін құлыптау, Бірінші кіру кезінде құпия сөзді өзгерту |
| Уақытты синхрондау: | Буферленген нақты уақыт сағаты, SNTP клиенті, SNTP сервері |
| Өнеркәсіптік профильдер: | IEC61850 хаттамасы (MMS сервері, коммутатор моделі), ModbusTCP |
| Әртүрлі: | Қолмен кабельді кесіп өту, портты өшіру |
Қоршаған орта жағдайлары
| MTBF (Telecordia SR-332 шығарылымы 3) 25°C температурада: | 313 707 сағат |
| Жұмыс температурасы: | -10-+60 °C |
| Сақтау/тасымалдау температурасы: | -20-+70 °C |
| Салыстырмалы ылғалдылық (конденсацияланбайды): | 5-90 % |
Механикалық құрылыс
| Өлшемдері (Е x Б x Т): | 448 мм x 44 мм x 310 мм (бекіту кронштейнінсіз) |
| Салмағы: | шамамен 3,60 кг |
| Орнату: | 19 дюймдік басқару шкафы |
| Қорғаныс класы: | IP20 |
Механикалық тұрақтылық
| IEC 60068-2-6 діріл: | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин.; 1 г, 8,4 Гц-200 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин |
| IEC 60068-2-27 шок: | 15 г, ұзақтығы 11 мс, 18 амортизация |
ЭМС кедергі иммунитет
| EN 61000-4-2 электростатикалық разряд (ЭСР): | 6 кВ контактілі разряд, 8 кВ ауа разряды |
| EN 61000-4-3 электромагниттік өріс: | 20 В/м (80-2700 МГц), 10 В/м (2,7-6 ГГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 жылдам өтпелі процестер (жарылыс): | 2 кВ электр желісі, 2 кВ деректер желісі |
| EN 61000-4-5 кернеуінің асқын кернеуі: | электр желісі: 2 кВ (желі/жер), 1 кВ (желі/желі); деректер желісі: 1 кВ |
| EN 61000-4-6 Өткізілген иммунитет: | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
ЭМС шығарынды иммунитет
| EN 55032: | EN 55032 А класы |
| FCC CFR47 15-бөлім: | FCC 47CFR 15-бөлім, А класы |
Мақұлдау
| Негізгі стандарт: | CE, FCC, EN61131 |
Нұсқалар
| Тауар # | Түрі |
| 942298001 | GRS103-6TX/4C-1HV-2S |
Hirschmann GRS103 сериясының қолжетімді модельдері
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Ұқсас өнімдер
-
Hirschmann BRS20-8TX (Өнім коды: BRS20-08009...
Өнімнің сипаттамасы Hirschmann BOBCAT коммутаторы TSN арқылы нақты уақыт режимінде байланысты қамтамасыз ететін алғашқы құрылғы болып табылады. Өнеркәсіптік ортада нақты уақыт режимінде байланыс талаптарының артуын тиімді қолдау үшін күшті Ethernet желісінің магистралы өте маңызды. Бұл ықшам басқарылатын коммутаторлар SFP-леріңізді 1-ден 2,5 ГБ-қа дейін реттеу арқылы өткізу қабілеттілігін кеңейтуге мүмкіндік береді – құрылғыны өзгертуді қажет етпейді. ...
-
Hirschmann M1-8MM-SC медиа модулі
Жарнама күні Өнім: MACH102 үшін M1-8MM-SC медиа модулі (8 x 100BaseFX көп режимді DSC порты) Өнім сипаттамасы Сипаттамасы: Модульдік, басқарылатын, өнеркәсіптік жұмыс тобының коммутаторына арналған 8 x 100BaseFX көп режимді DSC порты медиа модулі MACH102 Бөлшек нөмірі: 943970101 Желі өлшемі - кабель ұзындығы Көп режимді талшық (MM) 50/125 мкм: 0 - 5000 м (1310 нм = 0 - 8 дБ кезіндегі байланыс бюджеті; A=1 дБ/км; BLP = 800 МГц*км) ...
-
Hirschmann MIPP-AD-1L9P модульдік өнеркәсіптік патч...
Сипаттамасы Hirschmann модульдік өнеркәсіптік патч панелі (MIPP) мыс пен талшықты кабельдің ұшын болашаққа төзімді бір шешімде біріктіреді. MIPP қатал орталарға арналған, мұнда оның берік құрылымы және бірнеше қосқыш түрлерімен жоғары порт тығыздығы оны өнеркәсіптік желілерде орнатуға өте ыңғайлы етеді. Енді Belden DataTuff® Industrial REVConnect қосқыштарымен қолжетімді, бұл жылдамырақ, қарапайым және сенімдірек...
-
Hirschmann RS20-0800S2S2SDAE Compact басқарылатын...
Өнім сипаттамасы Сипаттамасы DIN рельсті қойма және алға ауыстыру, желдеткішсіз дизайн үшін басқарылатын жылдам Ethernet қосқышы; 2-бағдарламалық деңгейдің жақсартылған бөлшек нөмірі 943434019 Порт түрі және саны Барлығы 8 порт: 6 x стандартты 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, SM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, SM-SC Қосымша интерфейстер...
-
Hirschmann RSP25-11003Z6TT-SKKV9HHE2S қосқышы
Жарнама күні Өнім: RSP25-11003Z6TT-SKKV9HHE2SXX.X.XX Конфигуратор: RSP - Rail Switch қуат конфигураторы Өнім сипаттамасы Сипаттамасы DIN Rail үшін басқарылатын өнеркәсіптік коммутатор, желдеткішсіз дизайн Жылдам Ethernet түрі - жақсартылған (PRP, жылдам MRP, HSR, L3 түрі бар NAT) Бағдарламалық жасақтама нұсқасы HiOS 10.0.00 Порт түрі және саны Барлығы 11 порт: 8 x 10/100BASE TX / RJ45; 3 x SFP ұясы FE (100 Мбит/с) Қосымша интерфейстер ...
-
Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHH Адамсыз...
Кіріспе Hirschmann SPIDER-SL-20-08T1999999SY9HHHHH SPIDER 8TX//SPIDER II 8TX ауыстыра алады Өнеркәсіптік Ethernet коммутаторларының SPIDER III тұқымдасының көмегімен кез келген қашықтыққа үлкен көлемдегі деректерді сенімді түрде жібереді. Бұл басқарылмайтын коммутаторларда жұмыс уақытын барынша арттыру үшін ешқандай құралдарсыз жылдам орнату және іске қосуға мүмкіндік беретін «қосып, іске қосу» мүмкіндіктері бар. Өнім...


