Hirschmann GRS103-6TX/4C-2HV-2A басқарылатын қосқышы
Қысқаша сипаттама:
26 портты Fast Ethernet/Gigabit Ethernet өнеркәсіптік жұмыс тобының коммутаторы (орнатылған: 4 x GE, 6 x FE; медиа модульдері арқылы 16 x FE), басқарылатын, HiOS 2A бағдарламалық жасақтамасы, сақтау және алға ауыстыру, желдеткішсіз дизайн, артық қуат көзі
Өнімнің егжей-тегжейі
Өнім тегтері
Комментарий күні
Өнімсипаттама
| Аты-жөні: | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
| Бағдарламалық жасақтама нұсқасы: | HiOS 09.4.01 |
| Порт түрі және саны: | Барлығы 26 порт, 4 x FE/GE TX/SFP және 6 x FE TX түзетуі орнатылған; 16 x FE медиа модульдері арқылы |
Тағы Интерфейстер
| Қуат көзі/сигнал беру түйіспесі: | 2 x IEC ашасы / 1 x қосылатын терминал блогы, 2 істікті, шығыс қолмен немесе автоматты түрде ауыстырып-қосылатын (макс. 1 А, 24 В тұрақты ток, 24 В айнымалы ток) |
| Жергілікті басқару және құрылғыны ауыстыру: | USB-C |
Желі өлшем - ұзындық of кабель
| Бұралған жұп (TP): | 0-100 м |
| Бір режимді талшық (SM) 9/125 мкм: | Fast Ethernet: SFP LWL модулі M-FAST SFP-SM/LC және M-FAST SFP-SM+/LC қараңыз; Gigabit Ethernet: SFP LWL модулі M-SFP-LX/LC қараңыз |
| Бір режимді талшықты-оптикалық (LH) 9/125 мкм (алыс қашықтыққа таратқыш-қабылдағыш): | Fast Ethernet: SFP LWL модулінің M-FAST SFP-LH/LC бөлімін қараңыз; Gigabit Ethernet: SFP LWL модулінің M-SFP-LH/LC және M-SFP-LH+/LC бөлімдерін қараңыз |
| Көп режимді талшық (MM) 50/125 мкм: | Fast Ethernet: SFP LWL модулінің M-FAST SFP-MM/LC бөлімін қараңыз; Gigabit Ethernet: SFP LWL модулінің M-SFP-SX/LC және M-SFP-LX/LC бөлімін қараңыз |
| Көп режимді талшық (MM)62.5/125 мкм: | Fast Ethernet: SFP LWL модулінің M-FAST SFP-MM/LC бөлімін қараңыз; Gigabit Ethernet: SFP LWL модулінің M-SFP-SX/LC және M-SFP-LX/LC бөлімін қараңыз |
Желі өлшем - каскадтылық
| Сызық - / жұлдызша топологиясы: | кез келген |
Қуатталаптар
| Жұмыс кернеуі: | 100 - 240 В айнымалы ток, 47 - 63 Гц (артық) |
| Қуат тұтынуы: | күтілетін ең жоғары қуат 13 Вт (медиа модульдерінсіз) |
| BTU (IT)/сағ шығыс қуаты: | күтілетін ең көбі 44 (медиа модульдерінсіз) |
Бағдарламалық жасақтама
| Конфигурация: | Автоматты конфигурацияны болдырмау (қайтару), Мәтінге негізделген конфигурация файлы (XML), Сақтау кезінде қашықтағы сервердегі сақтық көшірме конфигурациясы, Конфигурацияны тазалау, бірақ IP параметрлерін сақтау, Автоматты конфигурациясы бар BOOTP/DHCP клиенті, DHCP сервері: әр порт үшін, DHCP сервері: әр VLAN үшін пулдар, , HiDiscovery, 82 опциясы бар DHCP релесі, USB-C басқару қолдауы, Пәрмен жолы интерфейсі (CLI), CLI сценарийлері, жүктеу кезінде ENVM арқылы CLI сценарийін өңдеу, Толық функционалды MIB қолдауы, Контекстке сезімтал анықтама, HTML5 негізіндегі басқару |
| Қауіпсіздік: | MAC негізіндегі порт қауіпсіздігі, 802.1X арқылы порт негізіндегі кіруді басқару, қонақ/аутентификацияланбаған VLAN, интеграцияланған аутентификация сервері (IAS), RADIUS VLAN тағайындауы, қызмет көрсетуден бас тартудың алдын алу, LDAP, VLAN негізіндегі ACL, кіру VLAN негізіндегі ACL, негізгі ACL, VLAN шектеген басқаруға кіру, құрылғы қауіпсіздігін көрсету, аудит ізі, CLI журналы, HTTPS сертификатын басқару, шектеулі басқаруға кіру, тиісті пайдалану баннері, конфигурацияланатын құпия сөз саясаты, конфигурацияланатын кіру әрекеттерінің саны, SNMP журналы, бірнеше артықшылық деңгейлері, жергілікті пайдаланушыларды басқару, RADIUS арқылы қашықтан аутентификациялау, пайдаланушы тіркелгісін құлыптау, бірінші кіру кезінде құпия сөзді өзгерту |
| Уақытты синхрондау: | Буферленген нақты уақыт сағаты, SNTP клиенті, SNTP сервері |
| Өнеркәсіптік профильдер: | IEC61850 хаттамасы (MMS сервері, коммутатор моделі), ModbusTCP |
| Әртүрлі: | Қолмен кабельді кесіп өту, портты өшіру |
Қоршаған орташарттар
| MTBF (TelecordiaSR-332 3-шығарылым) @ 25°C: | 452 044 сағ |
| Жұмыс температурасы: | -10-+60 °C |
| Сақтау/тасымалдау температурасы: | -20-+70 °C |
| Салыстырмалы ылғалдылық (конденсацияланбайды): | 5-90 % |
Механикалық құрылыс
| Өлшемдері (Е x Б x Т): | 448 мм x 44 мм x 310 мм (бекіту кронштейнінсіз) |
| Салмағы: | шамамен 3,85 кг |
| Орнату: | 19 дюймдік басқару шкафы |
| Қорғаныс класы: | IP20 |
Механикалық тұрақтылық
| IEC 60068-2-6 діріл: | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин.; 1 г, 8,4 Гц-200 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин |
| IEC 60068-2-27 шок: | 15 г, ұзақтығы 11 мс, 18 амортизация |
ЭМС кедергі иммунитет
| EN 61000-4-2 электростатикалық разряд (ЭСР): | 6 кВ контактілі разряд, 8 кВ ауа разряды |
| EN 61000-4-3 электромагниттік өрісі: | 20 В/м (80-2700 МГц), 10 В/м (2,7-6 ГГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 жылдам өтулер (жарылу): | 2 кВ электр желісі, 2 кВ деректер желісі |
| EN 61000-4-5 асқын кернеу: | электр желісі: 2 кВ (желі/жер), 1 кВ (желі/желі); деректер желісі: 1 кВ |
| EN 61000-4-6 Өткізгіштік иммунитет: | 3 В (10 кГц-150 кГц), 10 В (150 кГц-80 МГц) |
ЭМС шығарынды иммунитет
| EN 55032: | EN 55032 А класы |
| FCC CFR47 15-бөлім: | FCC 47CFR 15-бөлім, А класы |
Мақұлдау
| Негізгі стандарт: | CE, FCC, EN61131 |
Нұсқалар
| Тауар # | Түрі |
| 942298004 | GRS103-6TX/4C-2HV-2A |
Hirschmann GRS103 сериясының қолжетімді модельдері
GRS103-6TX/4C-1HV-2S
GRS103-6TX/4C-1HV-2A
GRS103-6TX/4C-2HV-2S
GRS103-6TX/4C-2HV-2A
GRS103-22TX/4C-1HV-2S
GRS103-22TX/4C-1HV-2A
GRS103-22TX/4C-2HV-2S
GRS103-22TX/4C-2HV-2A
Ұқсас өнімдер
-
Hirschmann RSPE35-24044O7T99-SKKZ999HHME2S қосқышы
Сипаттамасы Өнім: RSPE35-24044O7T99-SKKZ999HHME2SXX.X.XX Конфигуратор: RSPE - Rail Switch Power Enhanced конфигураторы Өнім сипаттамасы Сипаттамасы Басқарылатын жылдам/гигабиттік өнеркәсіптік Ethernet коммутаторы, желдеткішсіз дизайн Жетілдірілген (PRP, жылдам MRP, HSR, DLR, NAT, TSN) Бағдарламалық жасақтама нұсқасы HiOS 10.0.00 09.4.04 Порт түрі және саны Барлығы 28-ге дейінгі порттар Негізгі блок: 4 x жылдам/гигабиттік Ethernet комбо порттары және 8 x жылдам Ethernet TX порты...
-
Hirschmann M-SFP-TX/RJ45 қабылдағыш-таратқыш SFP модулі
Жарнама күні Өнім сипаттамасы Түрі: M-SFP-TX/RJ45 Сипаттамасы: SFP TX Gigabit Ethernet қабылдағыш-таратқышы, 1000 Мбит/с толық дуплексті автоматты теріс бекітілген, кабельдік қиылыс қолдау көрсетілмейді Бөлшек нөмірі: 943977001 Порт түрі және саны: RJ45 ұяшығы бар 1 x 1000 Мбит/с Желі өлшемі - кабель ұзындығы Бұралған жұп (TP): 0-100 м ...
-
Хиршманн MAR1030-4OTTTTTTTTTTTTT99999999999SM...
Сипаттамасы Өнім сипаттамасы Сипаттамасы IEEE 802.3 стандартына сәйкес өнеркәсіптік басқарылатын Fast/Gigabit Ethernet коммутаторы, 19 дюймдік тірекке орнатылатын, желдеткішсіз дизайн, сақтау және алға жылжыту коммутациясы Порт түрі және саны Барлығы 4 гигабиттік және 12 Fast Ethernet порттары \\\ GE 1 - 4: 1000BASE-FX, SFP ұясы \\\ FE 1 және 2: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 3 және 4: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 5 және 6: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 7 және 8: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 9 ...
-
Hirschmann M4-8TP-RJ45 медиа модулі
Кіріспе Hirschmann M4-8TP-RJ45 - MACH4000 10/100/1000 BASE-TX үшін медиа модуль. Hirschmann инновацияларды, өсуді және түрлендіруді жалғастыруда. Hirschmann келесі жыл бойы атап өткендей, Hirschmann инновацияға қайта оралады. Hirschmann әрқашан тұтынушыларымыз үшін шығармашылыққа толы, кешенді технологиялық шешімдерді ұсынады. Біздің мүдделі тараптарымыз жаңа нәрселерді көреді деп күте алады: Жаңа тұтынушыларды инновациялау орталықтары...
-
Hirschmann BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9H Өнеркәсіп...
Өнімнің сипаттамасы Өнім: BAT450-FUS599CW9M9AT699AB9D9HXX.XX.XXXX Конфигуратор: BAT450-F конфигураторы Өнімнің сипаттамасы Сипаттамасы Қос диапазонды берік (IP65/67) Қатаң ортада орнатуға арналған өнеркәсіптік сымсыз жергілікті желіге кіру нүктесі/клиенті. Порт түрі және саны Бірінші Ethernet: 8 істікшелі, X-кодталған M12 радио хаттамасы IEEE 802.11a/b/g/n/ac WLAN интерфейсі IEEE 802.11ac стандартына сәйкес, 1300 Мбит/с дейінгі жалпы өткізу қабілеттілігі Ел...
-
Hirschmann RSB20-0800M2M2SAAB қосқышы
Өнімнің сипаттамасы Өнім: RSB20-0800M2M2SAABHH Конфигуратор: RSB20-0800M2M2SAABHH Өнімнің сипаттамасы Сипаттамасы IEEE 802.3 стандартына сәйкес DIN Rail үшін сақтау және алға жылжыту коммутациясы және желдеткішсіз дизайны бар ықшам, басқарылатын Ethernet/жылдам Ethernet коммутаторы Бөлшек нөмірі 942014002 Порт түрі және саны Барлығы 8 порт 1. қосылу арнасы: 100BASE-FX, MM-SC 2. қосылу арнасы: 100BASE-FX, MM-SC 6 x standa...


