Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR қосқышы
Қысқаша сипаттама:
GREYHOUND 105/106 коммутаторларының икемді дизайны оны желіңіздің өткізу қабілеті мен қуат қажеттіліктерімен бірге дами алатын болашаққа арналған желілік құрылғыға айналдырады. Өнеркәсіптік жағдайларда желінің максималды қолжетімділігіне баса назар аудара отырып, бұл коммутаторлар құрылғының порттар санын және түрін таңдауға мүмкіндік береді, тіпті GREYHOUND 105/106 сериясын магистральдық коммутатор ретінде пайдалану мүмкіндігін береді.
Өнімнің егжей-тегжейі
Өнім тегтері
Комментарий күні
Өнім сипаттама
| Түрі | GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Өнім коды: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) |
| Сипаттама | GREYHOUND 105/106 сериясы, басқарылатын өнеркәсіптік қосқыш, желдеткішсіз дизайн, 19 дюймдік тірекке бекіту, IEEE 802.3 стандартына сәйкес, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE дизайны |
| Бағдарламалық жасақтама нұсқасы | HiOS 9.4.01 |
| Бөлшек нөмірі | 942287013 |
| Порт түрі және саны | Барлығы 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP ұяшығы + 8x FE/GE TX порттары + 16x FE/GE TX порттары |
Тағы Интерфейстер
| Қуат көзі/сигнал беру контактісі | Қуат көзінің 1-кірісі: IEC ашасы, Сигнал контактісі: 2 істікті ашалы терминал блогы, Қуат көзінің 2-кірісі: IEC ашасы |
| SD карта ұяшығы | ACA31 автоматты конфигурация адаптерін қосуға арналған 1 x SD картасы ұясы |
| USB-C | Жергілікті басқару үшін 1 x USB-C (клиент) |
Желі өлшем - ұзындық of кабель
| Бұралған жұп (TP) | 0-100 м |
| Бір режимді талшық (SM) 9/125 мкм | SFP модульдерін қараңыз |
| Бір режимді талшықты-оптикалық байланыс (LH) 9/125 мкм (алыс қашықтыққа арналған қабылдағыш-таратқыш) | SFP модульдерін қараңыз |
| Көп режимді талшық (MM) 50/125 мкм | SFP модульдерін қараңыз |
| Көп режимді талшық (MM) 62,5/125 мкм | SFP модульдерін қараңыз |
Желі өлшем - каскадтылық
| Сызық - / жұлдызша топологиясы | кез келген |
Қуат талаптар
| Жұмыс кернеуі | Қуат көзінің кірісі 1: 110 - 240 В айнымалы ток, 50 Гц - 60 Гц, Қуат көзінің кірісі 2: 110 - 240 В айнымалы ток, 50 Гц - 60 Гц |
| Қуат тұтыну | Бір қуат көзі бар негізгі блок, макс. 35 Вт |
| BTU (IT)/сағ шығыс қуаты | ең көбі 120 |
Бағдарламалық жасақтама
| Ауыстыру | Тәуелсіз VLAN оқыту, жылдам қартаю, статикалық бір арналы/көп арналы мекенжай жазбалары, QoS/порт басымдылығы (802.1D/p), TOS/DSCP басымдылығы, интерфейс сенім режимі, CoS кезегін басқару, кезекті қалыптастыру/макс. кезек өткізу қабілеті, ағынды басқару (802.3X), шығу интерфейсін қалыптастыру, кіру дауылынан қорғау, үлкен кадрлар, VLAN (802.1Q), VLAN бейхабар режимі, GARP VLAN тіркеу протоколы (GVRP), дауыстық VLAN, GARP көп арналы тіркеу протоколы (GMRP), VLAN үшін IGMP бақылау/сұрау (v1/v2/v3), белгісіз көп арналы сүзгілеу, бірнеше VLAN тіркеу протоколы (MVRP), бірнеше MAC тіркеу протоколы (MMRP), бірнеше тіркеу протоколы (MRP), IP кіру DiffServ жіктемесі және бақылау, IP шығу DiffServ жіктемесі және бақылау, хаттамаға негізделген VLAN, MAC негізіндегі VLAN, IP ішкі желісі негізіндегі VLAN |
| Артықшылық | HIPER-Ring (Сақина ауыстырғышы), LACP арқылы байланысты біріктіру, байланыстың сақтық көшірмесін жасау, медианы артық сақтау протоколы (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP қорғаушылары, VRRP, VRRP бақылау, HiVRRP (VRRP жақсартулары) |
Қоршаған орта жағдайлары
| Жұмыс температурасы | -10 - +60 |
| Ескерту | 837 450 |
| Сақтау/тасымалдау температурасы | -20 - +70 °C |
| Салыстырмалы ылғалдылық (конденсацияланбайды) | 5-90 % |
Механикалық құрылыс
| Өлшемдері (Е x Б x Т) | 444 x 44 x 355 мм |
| Салмақ | шамамен 5 кг |
| Орнату | Тірек бекіткіші |
| Қорғаныс класы | IP30 |
Механикалық тұрақтылық
| IEC 60068-2-6 діріл | 3,5 мм, 5 Гц – 8,4 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин.; 1 г, 8,4 Гц-200 Гц, 10 цикл, 1 октава/мин |
| IEC 60068-2-27 амортизаторы | 15 г, ұзақтығы 11 мс, 18 амортизация |
ЭМС кедергі иммунитет
| EN 61000-4-2 Электростатикалық разряд (ЭСР) | 6 кВ контактілі разряд, 8 кВ ауа разряды |
| EN 61000-4-3 электромагниттік өрісі | 20 В/м (800-1000 МГц), 10 В/м (80-800 МГц; 1000-6000 МГц); 1 кГц, 80% AM |
| EN 61000-4-4 жылдам өтулер (жарылу) | 2 кВ электр желісі, 4 кВ STP деректер желісі, 2 кВ UTP деректер желісі |
| EN 61000-4-5 асқын кернеу | электр желісі: 2 кВ (желі/жер) және 1 кВ (желі/желі); деректер желісі: 2 кВ |
| EN 61000-4-6 Өткізгіш иммунитет | 10 В (150 кГц - 80 МГц) |
ЭМС шығарынды иммунитет
| EN 55032 | EN 55032 А класы |
Мақұлдау
| Негізгі стандарт | CE, FCC, EN61131 |
| Ақпараттық технологиялар жабдықтарының қауіпсіздігі | EN62368, cUL62368 |
Hirschmann GRS 105 106 сериялы GREYHOUND қосқышының қолжетімді модельдері
GRS105-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS105-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR
GRS106-16TX/14SFP-1HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-2A
GRS106-16TX/14SFP-2HV-3AUR
GRS106-24TX/6SFP-1HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-2A
GRS106-24TX/6SFP-2HV-3AUR
Ұқсас өнімдер
-
Hirschmann OZD Profi 12M G12 PRO интерфейсінің конверсі...
Сипаттамасы Өнімнің сипаттамасы Түрі: OZD Profi 12M G12 PRO Атауы: OZD Profi 12M G12 PRO Сипаттамасы: PROFIBUS өрістік шина желілеріне арналған электрлік/оптикалық интерфейс түрлендіргіші; қайталағыш функциясы; пластикалық FO үшін; қысқа қашықтыққа арналған нұсқасы Бөлшек нөмірі: 943905321 Порт түрі және саны: 2 x оптикалық: 4 ұя BFOC 2.5 (STR); 1 x электрлік: EN 50170 1-бөліміне сәйкес Sub-D 9 істікшелі, аналық, істікшені тағайындау Сигнал түрі: PROFIBUS (DP-V0, DP-...
-
Hirschmann BRS40-00209999-STCZ99HHSES қосқышы
Жарнама күні Өнім сипаттамасы Сипаттамасы DIN Rail үшін басқарылатын өнеркәсіптік коммутатор, желдеткішсіз дизайн Барлық гигабит типті бағдарламалық жасақтама нұсқасы HiOS 09.6.00 Порт түрі және саны Барлығы 20 порт: 20x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Қосымша интерфейстер Қуат көзі/сигнал беру контактісі 1 x қосылатын терминал блогы, 6 істікшелі сандық кіріс 1 x қосылатын терминал блогы, 2 істікшелі жергілікті басқару және құрылғыны ауыстыру USB-C ...
-
Hirschmann RS20-1600S2S2SDAE Compact басқарылатын...
-
Hirschmann SPIDER-PL-20-04T1M29999TY9HHHH Адамсыз...
Кіріспе Өнеркәсіптік Ethernet коммутаторларының SPIDER III тұқымдасының көмегімен кез келген қашықтыққа үлкен көлемдегі деректерді сенімді түрде жіберіңіз. Бұл басқарылмайтын коммутаторларда жұмыс уақытын барынша арттыру үшін ешқандай құралдарсыз жылдам орнату және іске қосуға мүмкіндік беретін «қосып, іске қосу» мүмкіндіктері бар. Өнім сипаттамасы Түрі SPL20-4TX/1FX-EEC (P...
-
Hirschmann SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV қосқышы
Өнімнің сипаттамасы Өнім: SPIDER-PL-20-24T1Z6Z699TY9HHHV Конфигуратор: SPIDER-SL /-PL конфигураторы Техникалық сипаттамалары Өнімнің сипаттамасы Сипаттамасы Басқарылмайтын, өнеркәсіптік ETHERNET рельсті қосқышы, желдеткішсіз дизайн, сақтау және алға ауыстыру режимі, конфигурациялауға арналған USB интерфейсі, жылдам Ethernet, жылдам Ethernet портының түрі мен саны 24 x 10/100BASE-TX, TP кабелі, RJ45 ұяшықтары, автоматты қиылысу, автоматты келіссөздер...
-
Hirschmann BRS30-0804OOOO-STCZ99HHSES Compact M...
Сипаттамасы Сипаттамасы DIN Rail үшін басқарылатын өнеркәсіптік коммутатор, желдеткішсіз дизайн Fast Ethernet, гигабиттік қосылым түрі Порт түрі және саны Барлығы 12 порт: 8x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100/1000Mbit/s талшықты-оптикалық; 1. Қосылу: 2 x SFP ұясы (100/1000 Mbit/s); 2. Қосылу: 2 x SFP ұясы (100/1000 Mbit/s) Қосымша интерфейстер Қуат көзі/сигнал беру контактісі 1 x қосылатын терминал блогы, 6 істікті сандық кіріс 1 x қосылатын терминал блогы, 2-pi...


