Hirschmann RS20-2400M2M2SDAEHC/HH ықшам басқарылатын өнеркәсіптік DIN рельсті Ethernet коммутаторы
Қысқаша сипаттама:
PoE бар/онсыз Fast Ethernet порттары RS20 ықшам OpenRail басқарылатын Ethernet коммутаторлары 4-тен 25 порт тығыздығына дейін сыйдыра алады және әртүрлі Fast Ethernet байланыс порттарымен – барлығы мыс немесе 1, 2 немесе 3 талшықты порттармен қолжетімді. Талшықты порттар көп режимді және/немесе бір режимді режимде қолжетімді. PoE бар/онсыз гигабиттік Ethernet порттары RS30 ықшам OpenRail басқарылатын Ethernet коммутаторлары 2 гигабиттік порт және 8, 16 немесе 24 Fast Ethernet порттарымен 8-ден 24 порт тығыздығына дейін сыйдыра алады. Конфигурацияға TX немесе SFP ұяшықтары бар 2 гигабиттік порт кіреді. RS40 ықшам OpenRail басқарылатын Ethernet коммутаторлары 9 гигабиттік портты сыйдыра алады. Конфигурацияға 4 x Combo Ports (10/100/1000BASE TX RJ45 плюс FE/GE-SFP ұяшығы) және 5 x 10/100/1000BASE TX RJ45 порттары кіреді.
Өнімнің егжей-тегжейі
Өнім тегтері
Сипаттама
Өнім сипаттамасы
| Сипаттама | DIN рельсті қойма және алға ауыстыру үшін басқарылатын жылдам Ethernet қосқышы, желдеткішсіз дизайн; 2-ші деңгейдегі бағдарламалық жасақтама жақсартылған |
| Бөлшек нөмірі | 943434043 |
| Қолжетімділік | Соңғы тапсырыс күні: 2023 жылдың 31 желтоқсаны |
| Порт түрі және саны | Барлығы 24 порт: 22 x стандартты 10/100 BASE TX, RJ45; Uplink 1: 1 x 100BASE-FX, MM-SC; Uplink 2: 1 x 100BASE-FX, MM-SC |
Қосымша интерфейстер
| Қуат көзі/сигнал беру контактісі | 1 x қосылатын терминал блогы, 6 істікті |
| V.24 интерфейсі | 1 x RJ11 ұясы |
| USB интерфейсі | ACA21-USB автоматты конфигурация адаптерін қосуға арналған 1 x USB |
Желі өлшемі - кабель ұзындығы
| Бұралған жұп (TP) | 1-ші порт - 22: 0 - 100 м |
| Көп режимді талшық (MM) 50/125 мкм | 1-ші жоғары байланыс желісі: 0-5000 м, 1300 нм кезінде 8 дБ байланыс бюджеті, A=1 дБ/км, 3 дБ резервтік, B = 800 МГц x км \\ 2-ші жоғары байланыс желісі: 0-5000 м, 1300 нм кезінде 8 дБ байланыс бюджеті, A=1 дБ/км, 3 дБ резервтік, B = 800 МГц x км |
| Көп режимді талшық (MM) 62,5/125 мкм | 1-ші жоғары байланыс желісі: 0 - 4000 м, 1300 нм кезінде 11 дБ байланыс бюджеті, A = 1 дБ/км, 3 дБ резерв, B = 500 МГц x км \\ 2-ші жоғары байланыс желісі: 0 - 4000 м, 1300 нм кезінде 11 дБ байланыс бюджеті, A = 1 дБ/км, 3 дБ резерв, B = 500 МГц x км |
Желі өлшемі - каскадтылық
| Сызық - / жұлдызша топологиясы | кез келген |
| Сақина құрылымының (HIPER-Ring) сандық қосқыштары | 50 (қайта конфигурациялау уақыты 0,3 сек.) |
Қуат талаптары
| Жұмыс кернеуі | 12/24/48V тұрақты ток (9,6-60)V және 24V айнымалы ток (18-30)V (артық) |
| Қуат тұтыну | ең көбі 14,5 Вт |
| BTU (IT)/сағ қуат шығысы | ең көбі 52,9 |
Бағдарламалық жасақтама
| Ауыстыру | Оқуды өшіру (хаб функциясы), тәуелсіз VLAN оқыту, жылдам қартаю, статикалық бір арналы/көп арналы мекенжай жазбалары, QoS/порт басымдылығы (802.1D/p), TOS/DSCP басымдылығы, портқа шығыс хабар тарату шектегіші, ағынды басқару (802.3X), VLAN (802.1Q), IGMP бақылау/сұрау (v1/v2/v3) |
| Артықшылық | HIPER-Ring (менеджер), HIPER-Ring (сақина ауыстырып қосқышы), медианың артықшылық протоколы (MRP) (IEC62439-2), артық желілік қосылыс, RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1), RSTP қорғаныстары, MRP үстіндегі RSTP |
| Басқару | TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, Тұзақтар, SNMP v1/v2/v3, Telnet |
| Диагностика | Басқару мекенжайы қақтығысын анықтау, мекенжайды қайта оқытуды анықтау, сигнал байланысы, құрылғы күйін көрсету, жарық диодтары, Syslog, дуплексті сәйкессіздікті анықтау, RMON (1,2,3,9), портты айнамен көрсету 1:1, портты айнамен көрсету 8:1, жүйелік ақпарат, суық іске қосу кезіндегі өзін-өзі тексеру, SFP басқару, коммутатордың дампы |
| Конфигурация | ACA11 автоконфигурация адаптерін шектеулі қолдау (RS20/30/40, MS20/30), автоматты конфигурацияны болдырмау (қайтару), саусақ ізін конфигурациялау, автоматты конфигурациясы бар BOOTP/DHCP клиенті, ACA21/22 автоконфигурация адаптері (USB), HiDiscovery, 82 опциясы бар DHCP релесі, командалық жол интерфейсі (CLI), толық функционалды MIB қолдауы, веб-негізделген басқару, контекстке сезімтал анықтама |
| Қауіпсіздік | IP негізіндегі порт қауіпсіздігі, MAC негізіндегі порт қауіпсіздігі, VLAN арқылы шектелген басқаруға кіру, SNMP журналы, жергілікті пайдаланушыларды басқару, алғашқы кіру кезінде құпия сөзді өзгерту |
| Уақытты синхрондау | SNTP клиенті, SNTP сервері |
| Өнеркәсіптік профильдер | EtherNet/IP протоколы, PROFINET IO протоколы |
| Әртүрлі | Қолмен кабельді кесіп өту |
| Алдын ала орнатулар | Стандартты |
Қоршаған орта жағдайлары
| Жұмыс температурасы | 0-+60 °C |
| Сақтау/тасымалдау температурасы | -40-+70 °C |
| Салыстырмалы ылғалдылық (конденсацияланбайды) | 10-95 % |
Механикалық құрылыс
| Өлшемдері (Е x Б x Т) | 110 мм x 131 мм x 111 мм |
| Салмақ | 650 г |
| Орнату | DIN рельсі |
| Қорғаныс класы | IP20 |
Hirschmann RS20-2400M2M2SDAEHC/HH Байланысты модельдер:
RS20-0800T1T1SDAEHC/HH
RS20-0800M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800S2S2SDAEHC/HH
RS20-1600T1T1SDAEHC/HH
RS20-1600M2M2SDAEHC/HH
RS20-1600S2S2SDAEHC/HH
RS30-0802O6O6SDAEHC/HH
RS30-1602O6O6SDAEHC/HH
RS40-0009CCCCCSDAEHH
RS20-2400M2M2SDAEHC/HH
RS20-0800T1T1SDAUHC/HH
RS20-0800M2M2SDAUHC/HH
RS20-0800S2S2SDAUHC/HH
RS20-1600M2M2SDAUHC/HH
RS20-1600S2S2SDAUHC/HH
RS30-0802O6O6SDAUHC/HH
RS30-1602O6O6SDAUHC/HH
RS20-0800S2T1SDAUHC
RS20-1600T1T1SDAUHC
RS20-2400T1T1SDAUHC
Ұқсас өнімдер
-
Hirschmann MACH104-20TX-F-L3P басқарылатын гигабиттік S...
Өнім сипаттамасы Өнім: MACH104-20TX-F-L3P басқарылатын 24 портты толық гигабиттік 19" коммутатор L3 бар Өнім сипаттамасы Сипаттамасы: 24 портты гигабиттік Ethernet өнеркәсіптік жұмыс тобы коммутаторы (20 x GE TX порттары, 4 x GE SFP комбо порттары), басқарылатын, бағдарламалық жасақтама 3-деңгейлі кәсіби, сақтау және алға жылжыту коммутациясы, IPv6 дайын, желдеткішсіз дизайн Бөлшек нөмірі: 942003002 Порт түрі мен саны: барлығы 24 порт; 20 x (10/100/10...
-
Hirschmann BRS40-00209999-STCZ99HHSES қосқышы
Жарнама күні Өнім сипаттамасы Сипаттамасы DIN Rail үшін басқарылатын өнеркәсіптік коммутатор, желдеткішсіз дизайн Барлық гигабиттік типтегі бағдарламалық жасақтама нұсқасы HiOS 09.6.00 Порт түрі және саны Барлығы 20 порт: 20x 10/100/1000BASE TX / RJ45 Қосымша интерфейстер Қуат көзі/сигнал беру контактісі 1 x қосылатын терминал блогы, 6 істікшелі сандық кіріс 1 x қосылатын терминал блогы, 2 істікшелі жергілікті басқару және құрылғыны ауыстыру USB-C ...
-
Hirschmann BRS20-2000ZZZZ-STCZ99HHSESXX.X.XX BO...
Жарияланған күні Техникалық сипаттамалар Өнім сипаттамасы Сипаттамасы DIN Rail үшін басқарылатын өнеркәсіптік коммутатор, желдеткішсіз дизайн Fast Ethernet түрі Бағдарламалық жасақтама нұсқасы HiOS 09.6.00 Порт түрі және саны Барлығы 20 порт: 16x 10/100BASE TX / RJ45; 4x 100 Мбит/с талшықты-оптикалық; 1. Қосылатын байланыс: 2 x SFP ұясы (100 Мбит/с); 2. Қосылатын байланыс: 2 x SFP ұясы (100 Мбит/с) Қосымша интерфейстер Қуат көзі/сигнал беру контактісі 1 x қосылатын терминал блогы, 6...
-
Hirschmann GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR қосқышы
Жарнама күні Өнімнің сипаттамасы Түрі GRS105-24TX/6SFP-2HV-3AUR (Өнім коды: GRS105-6F8T16TSGGY9HHSE3AURXX.X.XX) Сипаттамасы GREYHOUND 105/106 сериясы, басқарылатын өнеркәсіптік коммутатор, желдеткішсіз дизайн, 19 дюймдік тірекке бекіту, IEEE 802.3 стандартына сәйкес, 6x1/2.5GE +8xGE +16xGE Дизайн бағдарламалық жасақтамасының нұсқасы HiOS 9.4.01 Бөлшек нөмірі 942287013 Порт түрі және саны Барлығы 30 порт, 6x GE/2.5GE SFP ұясы + 8x FE/GE TX порттары + 16x FE/GE TX порттары ...
-
Hirschmann SPR40-8TX-EEC басқарылмайтын қосқышы
Жарнама күні Өнім сипаттамасы Сипаттамасы Басқарылмайтын, өнеркәсіптік ETHERNET рельсті қосқышы, желдеткішсіз дизайн, сақтау және алға ауыстыру режимі, конфигурациялауға арналған USB интерфейсі, жылдам Ethernet портының түрі және саны 8 x 10/100BASE-TX, TP кабелі, RJ45 ұяшықтары, автоматты қиылысу, автоматты келіссөздер, автоматты полярлық Қосымша интерфейстер Қуат көзі/сигнал беру контактісі 1 x қосылатын терминал блогы, 6 істікшелі USB интерфейсі Конфигурациялауға арналған 1 x USB...
-
Хиршман MAR1020-99TTTTTTTTTTTT999999999999SM...
Өнім сипаттамасы Өнім сипаттамасы Сипаттамасы IEEE 802.3 стандартына сәйкес өнеркәсіптік басқарылатын Fast Ethernet коммутаторы, 19 дюймдік тірекке орнатылатын, желдеткішсіз дизайн, сақтау және алға жылжыту Порт түрі және саны Барлығы 12 Fast Ethernet порттары \\\ FE 1 және 2: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 3 және 4: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 5 және 6: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 7 және 8: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 9 және 10: 10/100BASE-TX, RJ45 \\\ FE 11 және 12: 10/1...


