Жалпы ақпарат
| Өнім түрінің белгіленуі Жеткізушінің идентификациясы (Жеткізуші идентификаторы) | IM 153-1 DP ST801Dh |
| Қоректендіру кернеуі |
| Электрмен жабдықтау желілері үшін номиналды мән (ТК) рұқсат етілген диапазон, төменгі шекті (ТК) рұқсат етілген диапазон, жоғарғы шекті (ТК) сыртқы қорғаныс (ұсыныс) | 24 V20.4 V28.8 V қажет емес |
| Желі буфері |
| • Желі/кернеу өшуі сақталған энергия уақыты | 5 мс |
| Кіріс тогы |
| Ағымдағы тұтыну, макс. | 350 мА; 24 В тұрақты ток кезінде |
| Бастапқы ток, тип. | 2,5 А |
| I2t | 0,1 A2-лер |
шығыс кернеуі / коллектор
| Номиналды мән (ТК) | 5 В |
| Шығыс тогы |
| артқы панель шиналары үшін (5 В тұрақты ток), макс. | 1 A |
| Қуат шығыны |
| Қуат шығыны, түрі. | 3 Вт |
| Мекенжай аймағы |
| Көлемді бағыттау |
| • Кірістер | 128 байт |
| • Шығыстар | 128 байт |
| Аппараттық құрал конфигурациясы |
| DP slave интерфейсіне келетін модульдер саны, макс. | 8 |
| Интерфейстер |
| Беру процедурасы | RS 485 |
| Беріліс жылдамдығы, макс. | 12 Мбит/с |
| 1. Интерфейс |
| беріліс жылдамдығын автоматты түрде анықтау | Иә |
| Интерфейс түрлері |
| • Интерфейстің шығыс тогы, макс. | 90 мА |
| • Қосылымды жобалау | 9 істікті D қосалқы ұясы |
| PROFIBUS DP құлы |
| • GSD файлы | (DPV1 үшін) SIEM801D.GSD; SI01801D.GSG |
| • автоматты түрде бод жылдамдығын іздеу | Иә |